Kategorie

Google +

Helikopter RC Force MH-35 RTF Mode 1

Producent: Force RC
Waga: 500 g
Dostępność:
Wysoka Wysoka
Cena katalogowa:500,00 zł
Rabat: -20,00 zł
480,00 zł
Helikopter RC  Force MH-35 RTF Mode 1

Opis
Bojowe śmigłowce Force RC są gorącą nowością na rynku. Konstrukcja śmigłowca oparta jest na sprawdzonym modelu Blade mCX. Walki powietrzne możecie przeprowadzać z kolegami dzięki nowej technologii wbudowanego modułu działa na podczerwień, który jest zamontownay na śmigłowcu i systemu VDAS - Visual Damane Assesment System. Zaraz po wypakowaniu możecie planować operacje lotnicze i zestrzeliwać przeciwników. Wszystko jest zainstalowane, wystarczy naładować akumulator i możecie zacząć walczyć. Karabin jest aktywowany przyciskiem na dolnej części nadajnika, karabin dla większej sprawiedliwości jest ograniczony czasowo na jedną sekundę, czas pomiędzy tymi blokami wynosi również min 1 sek. Dla treningu posłuży Wam cel naziemny (nie znajduje się w zestawie).

 

Zabawę możecie zaplanować dzięki nowemu 5 kanałowemu nadajnikowi DSM2™ na walkę „wszyscy na wszystkich" lub zabawę drużynową. Moduł w śmigłowcu nadaje sygnały podczerwone. Trafienia są Trafienia są indykowane szarpnięciem ogona trafionego modelu. Pierwsze trafienie – obrót o 360° , drugie trafienie – obrót o 360° tam i z powrotem, trzecie trafienie = zestrzelenie – zmniejszenie obrotów silników i powolne lądowanie.. Model w ten sposób jest wyłączony na kilka sekund z walki.

Przed lotem można za pomocą nadajnika ustawić „zasięg“ działa IR. Jest on regulowany w dwóch możliwościach: krótki zasięg - ok 3 m i duży zasięg - ok 6 m.

Ze śmigłowcem można walczyć w stylu „wszyscy przeciw wszystkim“ lub drużynowo przeciw sobie lub połączenie obu. Przynależność do drużyny jest wskazywana diodą LED RGB na śmigłowcu. Wybór drużyny dokonuje się przed lotem za pomoca nadajnika.

1. Zielona drużyna – śmigłowiec może być zestrzelony przez dowolną drużynę – zastosowanie np. przy walce „wszyscy przeciw wszystkim“
2. Niebieska drużyna – może być zestrzelony tylko przez drużynę czerwoną lub zieloną.
3. Czerwona drużyna – może być zestrzelony tylko przez zieloną i niebieską drużynę

Z nowymi śmigłowcami bojowymi Force RC przeżyjecie wyśmienitą zabawę!

Zawartość opakowania
  • Kompletnie złożony śmigłowiec w kamuflażu MH-35,
  • akumulator LiPol do śmigłowca,
  • nadajnik DSM2 w Mode 2 ze zintegrowaną ładowarką,
  • 4szt baterii AA do nadajnika.
Wszystko, co potrzebujecie znajduje się w zestawie.

Parametry techniczne

    * Typ: Ultra Micro Coaxial Helicopter
    * Średnica wirnika: 190mm
    * Masa: 32g
    * Długość: 200mm
    * Kit/ARF/RTF: RTF

Instrukcja Obsługi plik PDF do pobrania