1/18 LaTrax 4WD Desert Prerunner

 • Producent: Traxxas

1/18 LaTrax 4WD Desert Prerunner

 

MODEL 76064-1: LaTrax 4WD Desert Prerunner w skali 1/18 jest w pełni złożony z systemem radiowym 2.4GHz, malowaną i oklejoną karoserią, przyklejonymi oponami, pakietem napędowym NiMh 7,2V 1200mAh, szybką ładowarką 2A oraz zasilaniem nadajnika 4xAA.

System radiowy 2.4GHz
Wodoszczelny system napędowy na każdą pogodę
Gotowy do wyścigu z pakietem NiMh 7,2V / 1200mAh i szybką ładowarką 2A
Dodatkowo z zasilaniem nadajnika 4 x AA

 

Wymiary :

 • Długość: 309mm
 • Rozstaw kół: 171mm
 • Rozstaw osi: 164mm
 • Wysokość: 117mm
 • Masa całkowita: 739g z pakietem napędowym

LaTrax 4WD Desert Prerunner w skali 1/18 łączy precyzję i sprawność w kompaktowej konstrukcji. Ten model możesz zabrać wszędzie i będzie on w jednej chwili gotowy do zabawy. W zestawie jest wszystko, czego potrzebujesz. Mocny silnik, napęd na wszystkie koła, oraz w pełni niezależne zawieszenie przystosowane do wyścigu na torze. Biura, centra handlowe, chodniki i place zabaw, idealnym miejscem na wyścigową zabawę.

 

Regulator obrotów.

Wodoodporna, elektronika pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach atmosferycznych. Jazda po mokrej nawierzchni, po lodzie czy śniegu, pozwala na całkowitą swobodę wyboru warunków zabawy Regulator obrotów ESC jest wyposażony w imponujące dane techniczne, zapewniające najwyższy poziom jakości. Regulator posiada innowacyjną - wodoszczelną konstrukcję, w pełni proporcjonalną kontrolę jazdy do przodu i tyłu, oraz trybu hamowania.

 

Dostępne są trzy profile użytkowania :

 • Tryb Sport - przód / hamulec / tył
 • Tryb wyścigowy - przód / hamulec
 • Tryb treningowy - 50% przód / hamulec / 50% tył

Regulator posiada dwustopniową detekcję niskiego napięcia dla pakietów LiPo (litowo-polimerowych) oraz zaabezpieczenie termiczne.

 

Opony i koła.

LaTrax 4WD Desert Prerunner wyposażony jest w miękkie opony zamontowane na obręczach o ciężkim stylu wyścigowym. Agresywny wzór bieżnika nie tylko wygląda twardo, ale zapewnia dużą przyczepność na każdego rodzaju terenie.

LaTrax 4WD Desert Prerunner jest w pełni malowany, przycięty i oklejony niestandardową grafiką z niebieskimi lub czerwonymi akcentami.

 

Zderzaki przednie i tylne.

LaTrax 4WD Desert Prerunner posiada przednie i tylne zderzaki, skutecznie pochłaniające uderzenia. Kąty zamocowania zderzaków pozwalają na jazdę po rampach i krawężnikach.

 

Pakiet napędowy.

W zestawie LaTrax 4WD Desert Prerunner znajduje się pakiet napędowy NiMh 7.2V / 1200mAh pracujący w systemie iD. Do jego ładowania przeznaczona jest ładowarka zasilana napięciem 12V z systemem wykrywania Delta Peak. To zapewnia pełne naładowanie pakietu. Automatyka i dostępny prąd ładowania 2A pozwala na szybkie i bezpieczne ładownie pakietu. Pulsująca na zielono dioda LED sygnalizuje stan ładowania, a po jego zakończeniu, dioda świeci światłem ciągłym.

 

Odbiornik.

Trzy kanałowy odbiornik LaTrax wykorzystuje technologię 2.4GHz do długiego i niezawodnego działania. System radiowy automatycznie znajdzie otwarty kanał, więc nigdy nie musisz się martwić o konflikty radiowe z przyjaciółmi lub zmieniając kryształy częstotliwości. Odbiornik jest w pełni chroniony przed elementami dzięki opatentowanej obudowie odbiornika. Jest również chroniona pełnym wsparciem i gwarancją na sprzęt trwałego użytku firmy Traxxas.

LaTrax 4WD Desert Prerunner został zaprojektowany do jazdy w każdym terenie. Pozwala na to napęd na cztery koła realizowany za pomocą prostego i skutecznego wału napędowego. System niezależnego zawieszenia utrzymuje koła na każdym rodzaju terenu. Z łatwością zmieści się w plecaku i może być użytkowany praktycznie w dowolnym miejscu.

 

Dyferencjały.

Solidna skrzynia biegów wykorzystuje dobrze sprawdzony projekt, aby zrównoważyć dostawę mocy na koła oraz zapewnić stabilność i kontrolę. Dokładnie zaprojektowane metalowe przekładnie zapewniają wydajne i niezawodne działanie.

 

W pełni niezależne zawieszenie.

W pełni niezależne zawieszenie pozwala kołom na wchłonięcie uderzeń bez wpływu na równowagę modelu. Każda opona jest mocno osadzona w celu zapewnienia lepszej obsługi i kontroli.

 

Amortyzatory olejowe.

Regulowane zmortyzatory o zmiennej pozycji montażowej, zapewniają super gładką pracę, wydajność i obsługę. To pozwala na płyne działanie na bardzo trudnych powierzchniach oraz kontrolowane lądowania podczas dalekich skoków.

 

Układ kierowniczy.

Układ kierowniczy LaTrax 4WD Desert Prerunner połączony jest z całkowicie niezależnym - przednim zawieszeniem. Przez to optymalizuje skuteczność i precyzję działania..

LaTrax 4WD Desert Prerunner w skali 1/18, oddaje charakterystyczny wygląd i ekscytujące osiągi prawdziwego samochodu rajdowego. Idealnym miejscem dla niego jest uliczny asfalt. Z drugiej strony w pełni niezależne zawieszenie, napęd 4WD oraz wodoszczelna elektronika, pozwala na użytkowanie modelu w warunkach off-road. Doskonała mieszanka mocy i właściwości trakcyjnych sprawia, że ​​jest łatwy w prowadzeniu.

Serwomechanizm układu kierowniczego.
Mały, ale mocny serwomechanizm układu kierowniczego posiada uszczelnienia konstrukcji, co uniezależnia od wilgoci, brudu i zanieczyszczeń.

 

Parametry techniczne :

 • System: analogowy
 • Zębatki: tworzywo
 • Prędkość (6V): 0,20s/60st
 • Moment obrotowy (6V): 2,3kg/cm
 • Wymiary: 22,6 x 12,6 x 22,5mm
 • Masa: 13g

 

Łatwy dostęp do pakietu napędowego.
Komora mocowania pakietu ułatwia wyjmowanie i instalowanie dołączonego pakietu o napięciu znamionowym 7,2 V i pojemności 1200mAh, zbudowanego w systemie iD. Aparatura LaTrax 2.4GHz.
Zawarty w zestawie nadajnik LaTrax 2.4GHz, posiada specjalnie zaprojektowany uchwyt zapewniający precyzyjne sterowanie. Zaawansowane funkcje programowania pozwalają na odwrócenie kierunku działania serwomechanizmu, dostęp do wskaźnika niskiego poziomu napięcia oraz elektroniczne sterowanie tłumieniem. Cyfrowo proporcjonalne wyjście zapewnia niezwykle precyzyjne i płynne sterowanie, przepustnicą i hamulcem.

 

Pliki do pobrania :

1/18 LaTrax Desert Prerunner - GWARANCJA I EKSPLOATACJA MODELI TRAXXAS GWARANCJA I EKSPLOATACJA MODELI TRAXXAS (.pdf, 379kB)
1/18 LaTrax Desert Prerunner - 76064-1_manual 76064-1_manual (.pdf, 4927kB)
1/18 LaTrax Desert Prerunner - 76064-1_parts_list 76064-1_parts_list (.pdf, 246kB)
1/18 LaTrax Desert Prerunner - 76064-_exploded-views 76064-_exploded-views (.pdf, 3033kB)