Axial Wraith Rock Racer 1:10 4WD RTR

  • Producent: Axial

Wraith Rock Racer

 

Zawartość zestawu


W zestawie znajduje się model auta RC Axial Wraith Rock Racer 1:10 4WD RTR z zainstalowanym regulatorem szczotkowym AE-2 wyposażonym w konektor Tamiya, silnikiem 550 20T, 3-kanałowym nadajnikiem TTX300, 3-kanałowym odbiornikiem TR325 oraz serwem kierunku TSX45. Model jest wyposażony w wiele dodatków.

 

Charakterystyka


Model RC auta Axial Wraith Rock Racer 1:10 4WD RTR do zawodów w ekstra ciężkim terenie osiągający prędkość aż 15 km/h. Auto jest w wersji RTR przygotowany do jazdy, wyposażony jest w napęd i elektronikę. Napędza go silnik 550 20T, regulator AE-2, 3-kanałowy nadajnik TTX300 2.4GHz, odbiornik ATR325 2.4GHz. Do oświetlenia zainstalowano 6 diod LED. Kokpit jest wyposażony w siedzenia, kierownicę oraz atrapy elementów wyposażenia. Koła uzbrojone są w opony 2.2" Ripsaw. Dla jak najlepszej przejezdności w terenie z auta usunięto wszystkie zbędne części, aby uzyskać jak największy prześwit. Zablokowane dyferencjały, wysoce skrętne osie, mocny napęd oraz wysokiej jakości koła umożliwiają wysoką przejezdność w ciężkim terenie.

Przekładnia Wraith
Przekładnia jest zaprojektowana tak, aby wytrzymywała wysoką moc wejściową napędu oraz wymagające warunki pracy. W celu zabezpieczenia przekładni przed wniknięciem nieczystości do jej wnętrza zastosowano skuteczną osłonę. Pozwala to na zwiększenie żywotności uzębienia.

Regulowane sprzęgło cierne
Dla bezpiecznego przeniesienia wysokiego momentu obrotowego od silnika założono sprzęgło cierne, które umożliwi łagodny rozbieg kół poprzez krótki poślizg.

Amortyzatory w długim skokiem
Aby auto potrafiło przejechać również przez duże nierówności w terenie, zostało wyposażone w amortyzatory olejowe, które niezawodnie tłumią wstrząsy i potrafią w łatwy sposób reagować również na przekrzyżowania osi.

Zablokowane dyferencjały
Zblokowane dyferencjały zapewnią trakcję kół w każdym terenie i w każdych warunkach i wymagają mniejszej obsługi niż dyferencjały wypełnione olejem. Ewentualny serwis będzie łatwy przez odkręcenie czterech śrub, które umożliwią dostęp do przekładni.

4-punktowe mocowanie zawieszenia
Solidna przednia i tylna oś jest mocno wychylana dzięki 4 punktowemu zamocowaniu na aluminiowych anodowanych drążkach oraz dzięki amortyzatorom z dużym skokiem. Osie mają dużą swobodę wychyleń i przez to auto przejedzie również przez teren pozornie nieprzejezdny.

Optymalizacja geometrii sterowania
Geometria sterowania przedniego zawieszenia jest zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności z naciskiem na maksymalny kąt skrętu, minimalne tarcie, a korekta Ackerman ustawiona jak najbliżej 0°. Taka geometria pożądanego wąskiego promienia obrotu z zamkniętym dyferencjałem i lepszym sterowaniem przy większych prędkościach.

Szkielet karoserii
Maksymalna wytrzymałość, makietowe wygląd prawdziwego buggy oraz kokpit z fotelami czyni wygląd auta bardzo realnym. Szkielet karoserii jest złożony i gotowy. Kompozytowe tworzywa z wysoką wytrzymałością są odporne na uderzenia i chronią Wraith™ przed uszkodzeniem.

Oświetlcie sobie drogę
Do dyspozycji zainstalowanych jest sześć świateł LED, 4 białe diody LED na przodzie i dwie czerwone diody LED na tylnej stronie. Zawarte są również realistyczne lustra reflektorów.

Zawodnicze fotele Corbeau® LG1
W pełni licencjonowane zawodnicze fotele Corbeau® LG1 przyczyniają się do większego realizmu już i tak bardzo szczegółowo wykonanego wnętrza.

 

 

Instrukcja modelu.