Czołgi RC – spełnienie militarnych marzeń!

07-05-2019

Pasjonuje Cię tematyka militarystyczna? A może znasz kogoś, kto uwielbia militaria. Obojętnie, którym przypadkiem jesteś, dzisiejszy temat powinien Cię zainteresować. Przedstawiamy bowiem czołgi zdalnie sterowane, stanowiące wierne repliki stosowanego podczas II wojny światowej sprzętu. Gwarantujemy, że przypadną do gustu niejednemu pasjonatowi tego historycznego okresu.

Jeśli jesteś fanem modeli RC, zdalnie sterowany czołg musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Do waszej dyspozycji oddajemy wersje o zróżnicowanej funkcjonalności i cenie. Część modeli posiada nawet tryb interaktywnej walki, który pozwala na toczenie satysfakcjonujących bitew z innymi czołgami. Poznaj nasze propozycje.

 Tiger II RTR 1:72 – na każdą kieszeń

Czołg Tiger II RTR to propozycja dla osób, które poszukują modelu z niższej półki cenowej. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z modelarstwem, to będzie to znakomity wybór dla Ciebie. Mimo tych niewielkich rozmiarów, model znakomicie odwzorowuje oryginał. Jego dużą zaletą jest możliwość rozwinięcia wysokiej prędkości do 5 km/h. Także sterowanie zasługuje na uwagę. Mamy tu bowiem możliwości sterowania nie tylko samym pojazdem, ale również wieżyczką czołgu i położeniem lufy. Urządzenie wydaje efekty dźwiękowe imitujące strzały.

German Tiger I 2.4GHz RTR 1:16 Trumpeter – dla doświadczonych modelarzy

Jeśli modelarstwo to Twoja pasja już od dłuższego czasu, to z pewnością od kupowanych produktów oczekujesz czegoś więcej. Przedstawiamy Ci German Tiger I 2.4GHz RTR 1:16 Trumpeter, który niewątpliwie spełni Twoje oczekiwania.

To profesjonalny czołg RC posiadający wbudowany system walki, dzięki któremu urządzenie wchodzi w interakcję z innymi sprzętami tego typu, pozwalając na przeprowadzanie bitew.

W tym modelu mamy też do czynienia z rozbudowaną funkcjonalnością dźwiękową. Czołg nie tylko imituje strzały, ale też dźwięk startu i pracy silnika, a nawet eksplozji przy trafieniu przeciwnika. Ciekawym uatrakcyjnieniem jest opcja „eksplozji” urządzenia. Po otrzymaniu 6 strzałów czołg wydaje z siebie sygnały świetlne i dźwiękowe mające naśladować wybuch. Następnie samoczynnie wyłącza się na 30 sekund.

Oba zaprezentowane modele dostępne są w naszym internetowym sklepie modelarskim. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz na polu bitwy, koniecznie wybierz czołg RC idealny dla Ciebie i dołącz do walki!