Modelmotor wita na blogu!

10-01-2019

Blog Modelmotor –  miejsce dla każdego pasjonata modelarstwa

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich amatorów modelarstwa na naszego bloga, na którym znajdziecie szereg interesujących informacji na temat budowy modeli, najnowszych trendów w branży i szczegółów dotyczących oferowanych w naszym modelarskim sklepie internetowym produktów. Blog stworzony jest przez pasjonatów dla osób planujących rozpocząć przygodę z modelarstwem, a także dla doświadczonych miłośników tego hobby. Mamy nadzieję, że każdy entuzjasta modelarstwa (jest to bardzo szerokie pojęcie) znajdzie tutaj coś dla siebie. Na blogu będą pojawiać się także informacje o imprezach modelarskich organizowanych przez Sekcje Modelarską Aeroklubu Poznańskiego, którego jesteśmy członkami. Zapraszamy do lektury.

Modelmotor – z miłości do modelarstwa

Blog Modelmotor powstał z myślą o miłośnikach i sympatykach modelarstwa.  Jesteśmy firmą z ponad  10-letnim doświadczeniem, którą tworzą prawdziwi pasjonaci. Jako że na co dzień sami paramy się modelarstwem lotniczym, z przyjemnością odpowiemy na Wasze wszelkie pytania.

Co znajdziecie na blogu Modelmotor?

Nasz blog będzie miał charakter poradnikowo – promocyjny z ukierunkowaniem na osoby o niewielkim doświadczeniu lub wręcz zamierzające dopiero rozpocząć przygodę z użytkowaniem i budową modeli.

Zaprezentujemy wam również nowości, które znajdziecie w naszym sklepie modelarskim online lub sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Przybliżymy Wam podstawową wiedzę dotyczącą oferowanych w naszym sklepie modeli RC, silników modelarskich, aparatury RC, rodzajów klejów, akcesoriów i materiałów modelarskich.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Zespół Modelmotor!