Nasze drony rekreacyjne cz.2

24-01-2019

Drony rekreacyjne – Wybierz idealny dla siebie!

Dziś kontynuujemy temat rozpoczęty w ostatnim artykule i przedstawiamy kolejne propozycje dronów rekreacyjnych na początek. Przyszedł czas na urządzenia trochę bardziej zaawansowane technologicznie, które docenią nie tylko amatorzy, ale też doświadczeni fani sterowania bezzałogowymi statkami latającymi.

Jeśli szukasz drona rekreacyjnego o nieco bardziej zaawansowanych możliwościach technologicznych, ale wciąż dostosowanego do oczekiwań początkujących użytkowników, to wśród dzisiejszych pozycji powinieneś znaleźć coś dla siebie. W internetowym sklepie modelarskim Modelmotor.pl oferujemy tyko sprawdzone modele renomowanych firm, które cechują się znakomitą jakością wykonania wytrzymałością i wysoką funkcjonalnością. Poznaj nasze propozycje.

Dron Syma X5UC 

To model RC, którym możemy wystartować od razu po wyjęciu z pudelka. Potrzebujemy jedynie 4 baterii – „paluszków” typu AA do nadajnika. Ta propozycja posiada nieco rozszerzoną funkcjonalność w porównaniu z dronami opisywanymi we wcześniejszym artykule. Automatyczny start/lądowanie - wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby dron sam ruszył lub bezpiecznie zakończył lot.

6-osiowy żyroskop pozwala na zachowanie maksymalnej stabilności w czasie lotu, co skutecznie ułatwia naukę latania oraz dostarcza jeszcze więcej radości ze sterowania.


Tryb inteligentnej orientacji pozwala na lot do przodu niezależnie od pozycji modelu względem nadajnika. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymywanie stałej pozycji. Tryb zawisu pozwala na utrzymanie stałej wysokości bez dodatkowej kontroli. Po prostu puść drążek gazu, a dron zawiśnie w powietrzu.

Dron Syma X5UC posiada także wysokiej jakości kamerę HD 1MP, którą zrobimy wspaniałe zdjęcia i nagramy filmy. Do tego wyposażono go w osłony śmigieł zapobiegające uszkodzeniom oraz oświetlenie, dzięki któremu dron jest widoczny na niebie w nocy i podczas gorszej pogodny.

Dron Syma X5SW

Nasza kolejna propozycja to dron, którego pokochają zarówno początkujący, jak i osoby doświadczone. Urządzenie to posiada bowiem szereg udogodnień, które przydadzą się podczas rekreacyjnych lotów. Stabilność sprzętu gwarantuje wbudowany 6-osiowy stabilizator, który pozwoli na bezpieczny i stabilny lot, do tego produkt posiada system „headless”, który stanowi ułatwienie w sterowaniu dla początkujących pilotów. Sterowanie pozostaje niezmienne bez względu na to, jakie jest położenie drona Syma X5SW.

Dron Syma X5SW posiada podobne funkcje co poprzednik. Wyposażono go w ochronę śmigieł, pojemny akumulator o szybkim ładowaniu przez kabel USB oraz możliwość wykonania podniebnych akrobacji. Posiada także diody LED, które zapewniają widoczność urządzenia po zmierzchu oraz informują o stanie baterii.

To, co odróżnia dron Syma X5SW od modelu X5UC to kamera FPV HD 2 MP, która umożliwia wykonywanie pięknych zdjęć z powietrza oraz nakręcenie majestatycznych filmów. Daje ona również możliwość oglądania obrazów z powietrza na smartfonie lub tablecie. Wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem android lub iOS i połączyć się z siecią WiFi generowaną przez drona. Zdjęcia i wideo są wykonywane z poziomu aplikacji i zapisywane są na naszym telefonie lub tablecie. 

Oto drony, z którymi warto rozpocząć przygodę z pilotowaniem bezzałogowych statków powietrznych. Łączą one w sobie atrakcyjną cenę oraz wysoką funkcjonalność, która sprawdzi się podczas pierwszych lotów. Jeśli któryś model przypadł Ci szczególnie do gustu, zapraszamy do naszego sklepu modelarskiego, w którym znajdziesz zaoferowane wersje w korzystnych cenach.  Podaruj sobie moc zabawy już teraz!