Prezenty na Dzień Dziecka od Modelmotor Cz.1

30-05-2019

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli szukasz atrakcyjnego pomysłu na prezent dla Twojej pociechy, to jesteś w dobrym miejscu. Modelmotor oferuje bowiem szeroki wybór ciekawych produktów, które zachwycą niejednego małolata.

W obecnych czasach prezenty z okazji Dnia dziecka są coraz bardziej wyrafinowane. Kiedyś dzieciaki cieszyły się z tabliczki czekolady, dziś dostają tablety, telefony czy gry na konsolę. Ty chciałbyś jednak, kupić swojemu dziecku coś, co uruchomi jego wyobraźnię i zachęci do wyjścia z domu? Jeśli tak, koniecznie sprawdź ofertę sklepu modelarskiego Modelmotor. Oferujemy szeroką gamę produktów, które przypadną do gustu niejednemu chłopcu. Mówimy chłopcu, bo jednak sterowanie własnym miniaturowym samolotem czy dronem to raczej męska domena, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by sprezentować samochód czy helikopter RC także córce.

Ale do sedna. Poznajcie nasze propozycje najlepszych prezentów z okazji Dnia Dziecka.

Samoloty i helikoptery RC

W naszym sklepie modelarskim online znajdziecie bogatą gamę samolotów i helikopterów zdalnie sterowanych. Posiadamy modele na każdą kieszeń, zarówno dla osób początkujących, jak i zaprawionych w modelarskim boju. Oferujemy wersje od razu gotowe do lotu oraz wymagające samodzielnego złożenia. Te ostatnie gwarantują zdecydowanie więcej frajdy.

Warto zaznaczyć, że nasze samoloty RC i helikoptery to produkty wysokiej jakości, które znakomicie się prezentują, będąc wierną miniaturą swoich pierwowzorów. Jeśli więc posiadasz syna w wieku szkolnym, taki prezent z okazji Dnia Dziecka z pewnością go ucieszy.

Drony – marzenie każdego nastolatka

Z kolei nieco starszym chłopcom polecamy kupić drona. To wyjątkowe urządzenia spełniające wiele funkcji. To, że latają, to tylko jedna z nich. Pozwalają również na przytwierdzenie do nich aparatu lub kamery, z pomocą których można nagrać film lub zrobić serię zdjęć z lotu ptaka. To może być świetny prezent dla osoby z zacięciem techniczno – artystycznym.

Na Modelmotor.pl znajdziesz zarówno bezzałogowe statki powietrzne dedykowane osobom początkującym, jak i sprzęt półprofesjonalny. W zależności od parametrów urządzenia można nim wykonać lot trwający od kilku do kilkunastu minut. Sprawdź ofertę i wybierz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

To była nasz oferta latająca na Dzień Dziecka. W kolejnym artykule przedstawimy bliżej wersje lądowe, a nawet wodne.