Prezenty na Dzień Dziecka od Modelmotor cz.2

31-05-2019

W ostatnim artykule przedstawiliśmy kilka naszych latających propozycji prezentów na Dzień Dziecka. Dziś pora zejść na ziemię i sprawdzić ofertę modeli lądowych. A tych również u nas nie brakuje. Jeśli więc Twoja pociecha lubuje się w zdalnie sterowanych samochodach lub łodziach, gwarantujemy, że w asortymencie naszego sklepu modelarskiego znajdziesz dla niej idealny prezent.

Łodzie RC – dla fanów wodnych szaleństw

W ofercie sklepu modelarskiego Modelmotor znajduje się bogaty wybór łódek RC. Znajdziesz u nas żaglówki, holowniki, barki, motorówki czy łodzie wyścigowe. Wszystkie pięknie wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Na wodzie prezentują się naprawdę imponująco. Oferujemy również bogaty wybór akcesoriów dodatkowych, które pozwolą na podrasowanie każdego modelu.

Własna łódź RC to świetny pretekst do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Syn będzie mógł urządzić sobie wyścigi z kolegami lub wybrać się nad staw czy jezioro z ojcem. Nasze atrakcyjne lodzie RC skutecznie łączą pokolenia i zacieśniają więzi.

Samochody RC – dla miłośników zawrotnych prędkości

Jeśli twój syn spędza dnie przed konsolą, ścigając się na wirtualnym torze, a Ty nie jesteś w stanie wygonić go na dwór, nie trać nadziei. Dzięki Modelmotor jest bowiem szansa, że z konsolowego geeka zmieni się w miłośnika spędzania czasu na zewnątrz. Jak to możliwe? Dzięki naszym atrakcyjnym modelom samochodów zdalnie sterowanych. Umożliwiają one przeniesienie wrażeń z ekranu do prawdziwego życia. Taki gadżet przypadnie do gustu nawet największemu domatorowi i sprawi, że od razu będzie chciał go wypróbować w okolicznym parku.

 

Czego możesz spodziewać się po naszej ofercie?

Samochodów RC najwyższej jakości. Oferujemy modele precyzyjnie wykonane, znakomicie oddające każdy szczegół budowy auta. Najszybsze z nich rozwijają prędkość nawet ponad 100 km/h. Oferujemy wersje z napędem na tyle lub na wszystkie koła.

Znajdziesz u nas zarówno modele gotowe do startu, jak i wersje KIT, które trzeba samodzielnie złożyć. Te drugie są zdecydowanie większym wyzwaniem, ale jazda samodzielnie skonstruowanym samochodem RC z pewnością zapewni większą satysfakcję.

Dysponujemy również bogatym wyborem wersji aut np. Monster Truck, Buggy RC, Truggy RC, On-Road RC, OFF Road RC czy Drifting RC. Każdy z modeli ma inne przeznaczanie. Część z nich idealnie sprawdza się na płaskim podłożu, a innymi można poszaleć w terenie.

Bez względu na to, czy w ramach prezentu na Dzień Dziecka wybierzesz łódź, samochód, czy może opisywane w poprzednim artykule samoloty lub dron, każdy z oferowanych w Modelmotor produktów to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji. Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone takim prezentem.