Zabawki RC – pomysł na prezent dla dziecka

08-04-2019

Jeżeli chcesz zaszczepić w dziecku nową pasję, to dobrym pomysłem jest zakup zabawek RC. Samochody zdalnie sterowane są jedną z najlepszych form zabawy dla maluchów. Tego typu produkty odciągają najmłodszych od komputerów czy telefonów, a co za tym idzie niebieskiego światła, które może być przyczyną wielu problemów z koncentracją i zasypianiem. Dowiedz się, jakie zabawki możesz znaleźć w sklepie modelarskim.

Małe modele RTR

Dla najmłodszych dzieci warto wybrać jeżdżące modele RC typu RTR czyli, po wyjęciu z opakowania, gotowe do jazdy. Takie zabawki wystarczy wyposażyć w baterie, naładować akumulator i można się nimi cieszyć. Bardzo często są to małe i tanie modele, które są dobrym pomysłem na początek przygody ze zdalnie sterowanymi samochodami. Wbrew pozorom te niewielkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością.

Wóz strażacki z drabiną

Wozy strażackie są jednym z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, ponieważ pozwalają wczuć się w rolę małego ratownika. Ten model stworzony jest z myślą o maluchach, dla których w zabawie liczy się coś więcej niż sama jazda autem. Wóz ten nie tylko jeździ we wszystkich kierunkach, ale posiada także drabinkę z całym zakresem ruchu, obejmującym podnoszenie, opuszczanie, wysuwanie czy nawet obrót wokół własnej osi. Nie można zapomnieć również o dźwiękach wydawanych przez wóz, a także pełnym i działającym oświetleniu. Ten model RC gwarantuje zabawę na wiele godzin, nie tylko dla dziecka, ale i dla dorosłego.

Duże maszyny budowlane

Te modele to jakość premium wśród oferowanych zabawek. Stanowią one w zasadzie pomniejszone wersje prawdziwych maszyn używanych w budownictwie, takich jak koparki czy dźwigi z chwytakiem.

Wyróżnia je szeroki zakres ruchu oraz mnóstwo funkcji. Modele RC w wersji premium są stworzone z myślą o najbardziej wymagających i żądnych przygód maluchach.