Dron Dji Phantom 3 Advanced

  • Producent: Dji
  • Waga: 1500 g

Charakterystyka produktu:

Dron Dji Phantom 3 Advanced wyposażony jest w funkcjonalną kamerę kompaktową. Pozwala to na kręcenie wideo w 2.7K i 30 klatkach na sekundę a także na 12 megapikselowe zdjęcia które są czyste i bardzo wyraźne. Wyposażona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. w GoPro 4. 3 osiowy gimbal zapewnia idealną stabilizację kamery i obrazu w różnych warunkach.

 

Wspomaganie GPS
Podwójny system lokalizacji - GPS i GLONASS podaje dokładną lokalizację Phantoma. Dzięki systemowi GLONASS mamy dostęp aż do 36 satelit na podstawie których z dokładnością do centymetrów określana jest lokalizacja. W aplikacji DJI GO dostępne są zapisy archiwalne danych ale także podglądu parametrów lotu na żywo.

Inteligentne zasilanie
Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot ( ok. 23 minuty ). Dzięki wbudowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie parametry akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie mały - otrzymasz stosowne ostrzeżenia.

 

 

Niesamowita moc
Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są przystosowane do dużych obciążeń. Wydaj polecenie a phantom wykona je błyskawicznie z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się wznosić, opadać, lecieć w przód czy w tył.

 

Zasięg i podgląd
Ergonomiczny kontroler sprawia że pilotaż Phantoma 3 jest banalnie prosty! Leć na odległość do 5km* i jednocześnie obserwuj na ekranie tabletu lub smartfona obraz na żywo z kamery. Dzięki technologii lightbride przesyłany obraz jest w jakości HD a także pozbawiony zakłóceń. Kontroler zapewnia pełną kontrolę nad Phantomem a aplikacja nad kamerą i funkcjami lotów. * 5km osiągnięto w niezabudowanym terenie wolnym od regulacji prawnych przestrzeni powietrznej.

 

 

Pełna kontrola z poziomu aplikacji
Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Otrzymujemy także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. wszystkie parametry lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań oraz inne ustawienia kamery. Mamy także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także wiele innych.

Phantom 3 Advanced to dron dla początkujących jak i profesjonalistów. Zdumiewa prostotą obsługi ale zadziwia swoimi możliwościami! Gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka.

 

W zestawie
DJI Phantom 3 Advanced
Kontroler
Akumulator
Śmigła x2
Ładowarka
Zasilacz
Karta pamięci 16GB