Dron Dji Phantom 3 Standard

  • Producent: Dji
  • Waga: 3000 g

Charakterystyka produktu

Dji Phantomwyposażony w funkcjonalną kamerę kompaktową. Kręć Phantomem 3 Standard wideo w 2.7K i 30 klatkach na sekundę a także twórz niesamowite 12 megapikselowe zdjęcia które są czyste i niesamowicie wyraźne. Wyposażona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. w GoPro 4.
3 osiowy gimbal zapewnia idealną stabilizację kamery i obrazu w różnych warunkach. Ciesz się stabilnym wideo w każdej sytuacji!
Wbudowany asystent lotu
Lataj całkowicie swobodnie a kiedy będziesz chciał wrócić w miejsce startu wciśnij tylko jeden guzik! Phantom 3 Standard zapisuje pozycję GPS i po wydanej komendzie sam wraca w miejsce z którego wystartował. Phantom jest w czasie lotu bardzo stabilny, po wzniesienie się w powietrze utrzymuje pozycję i czeka na rozkazy.

 

Inteligentne zasilanie
Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot ( ok. 23 minuty ). Dzięki wbudowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie parametry akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie mały - otrzymasz stosowne ostrzeżenia.Niesamowita moc
Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są przystosowane do dużych obciążeń. Wydaj polecenie a phantom wykona je błyskawicznie z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się wznosić, opadać, lecieć w przód czy w tył.Zasięg i podgląd
Ergonomiczny kontroler sprawia że pilotaż Phantoma 3 jest banalnie prosty! Leć na odległość do 1km* i jednocześnie obserwuj na ekranie smartfona obraz na żywo z kamery. Phantom 3 standard przeprowadza transmisję wideo za pomocą generowanej sieci wi-fi. Obraz z kamery na żywo wyświetlany jest za pomocą aplikacji DJI GO w której możemy także zmieniać ustawienia kamery i tryby lotów.
* 1km osiągnięto w niezabudowanym terenie wolnym od regulacji prawnych przestrzeni powietrznej.

Pełna kontrola z poziomu aplikacji
Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Otrzymujemy także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. wszystkie parametry lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań oraz inne ustawienia kamery. W Phantom 3 standard nagrywanie i tworzenie zdjęć także odbywa się z poziomu aplikacji. Mamy także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także wiele innych.


Quadrocopter dla każdego!
Phantom 3 Standard to quadrocopter dla początkujących jak i profesjonalistów. Zdumiewa prostotą obsługi ale zadziwia swoimi możliwościami! Gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dokumentuj swoje życie z nowej, niesamowitej perspektywy! Sprawdź porównanie wszystkich modeli Phantoma 3 i specyfikację TUTAJ!
 
W zestawie
DJI Phantom 3 Standard
Kontroler
Akumulator
Śmigła x2
Ładowarka
Zasilacz
Karta pamięci 16GB