Dron Dji Phantom 3 Standard

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dji
  • Waga: 3000 g

  Charakterystyka produktu

  Dji Phantomwyposażony w funkcjonalną kamerę kompaktową. Kręć Phantomem 3 Standard wideo w 2.7K i 30 klatkach na sekundę a także twórz niesamowite 12 megapikselowe zdjęcia które są czyste i niesamowicie wyraźne. Wyposażona w obiektyw f/2.8 o kącie widzenia 94⁰ eliminuje zniekształcenia obrazu które są widoczne np. w GoPro 4.
  3 osiowy gimbal zapewnia idealną stabilizację kamery i obrazu w różnych warunkach. Ciesz się stabilnym wideo w każdej sytuacji!
  Wbudowany asystent lotu
  Lataj całkowicie swobodnie a kiedy będziesz chciał wrócić w miejsce startu wciśnij tylko jeden guzik! Phantom 3 Standard zapisuje pozycję GPS i po wydanej komendzie sam wraca w miejsce z którego wystartował. Phantom jest w czasie lotu bardzo stabilny, po wzniesienie się w powietrze utrzymuje pozycję i czeka na rozkazy.

   

  Inteligentne zasilanie
  Inteligentny akumulator litowo-polimerowy gwarantuje długi i stabilny lot ( ok. 23 minuty ). Dzięki wbudowanym diodom LED jesteśmy w stanie śledzić jego naładowanie bez konieczności podłączania do drona. Wszystkie parametry akumulatora są na bieżąco wyświetlane w aplikacji DJI GO - jeśli jego poziom naładowania będzie mały - otrzymasz stosowne ostrzeżenia.  Niesamowita moc
  Silniki bezszczotkowe Phantoma 3 są przystosowane do dużych obciążeń. Wydaj polecenie a phantom wykona je błyskawicznie z doskonałą precyzją niezależnie czy chcesz się wznosić, opadać, lecieć w przód czy w tył.  Zasięg i podgląd
  Ergonomiczny kontroler sprawia że pilotaż Phantoma 3 jest banalnie prosty! Leć na odległość do 1km* i jednocześnie obserwuj na ekranie smartfona obraz na żywo z kamery. Phantom 3 standard przeprowadza transmisję wideo za pomocą generowanej sieci wi-fi. Obraz z kamery na żywo wyświetlany jest za pomocą aplikacji DJI GO w której możemy także zmieniać ustawienia kamery i tryby lotów.
  * 1km osiągnięto w niezabudowanym terenie wolnym od regulacji prawnych przestrzeni powietrznej.

  Pełna kontrola z poziomu aplikacji
  Aplikacja DJI GO to nie tylko podgląd na żywo obrazu z kamery. Otrzymujemy także pełne informacje o aktualnym statusie quadrocoptera m.in. wszystkie parametry lotu, stan naładowania akumulatora. W aplikacji możemy zmienić jakość nagrań oraz inne ustawienia kamery. W Phantom 3 standard nagrywanie i tworzenie zdjęć także odbywa się z poziomu aplikacji. Mamy także dostęp do wielu dodatkowych funkcji lotu jak lot po punktach, follow me, obserwuj punkt, powrót do domu a także wiele innych.


  Quadrocopter dla każdego!
  Phantom 3 Standard to quadrocopter dla początkujących jak i profesjonalistów. Zdumiewa prostotą obsługi ale zadziwia swoimi możliwościami! Gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dokumentuj swoje życie z nowej, niesamowitej perspektywy! Sprawdź porównanie wszystkich modeli Phantoma 3 i specyfikację TUTAJ!
   
  W zestawie
  DJI Phantom 3 Standard
  Kontroler
  Akumulator
  Śmigła x2
  Ładowarka
  Zasilacz
  Karta pamięci 16GB