Dron Quadrocopter Hubsan X4 H502E

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hubsan
  • Waga: 145 g
  • Dostępność: Średnia Średnia
  • 599,00 zł

  Opis produktu:

  H502E to najnowszy model serii dronów x4 firmy Hubsan. Nowy produkt posiada funkcje niespotykane w tej kategorii cenowej dronów - stabilizację GPS, powrót do punktu startowego (RTH), kamerę HD i inne. Dron nadaje się dla każdego, funkcja GPS zapewnia stabilność w trakcie lotu i precyzję pozycjonowania, co sprawia, że nawet nowicjusze, którzy nie mieli wcześniej styczności z latającymi modelami RC nie będą mieli problemów z opanowaniem modelu. Po wyciągnięciu drona z pudełka, wystarczy zamocować śmigła i urządzenie jest gotowe do lotu.

   

  Samodzielny powrót drona

  Hubsan x4 H502E posiada funkcję powrotu do punktu startowego (Return-To-Home), dotychczas zarezerwowaną dla profesjonalnych i półprofesjonalnych dronów. W razie problemów w trakcie lotu np. utraty orientacji, wystarczy pojedyncze naciśnięcie odpowiedniego przycisku, aby dron samodzielnie wrócił do punktu, z którego rozpoczął lot. Co więcej, funkcja RTH zostanie automatycznie aktywowana w przypadku utraty sygnału GPS, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia.

  Wygodny kontroler

  Do kontroli drona służy nadajnik H907 o ergonomicznym kształcie oraz intuicyjnym umiejscowieniu drążków i przycisków. Nadajnik zapewnia wysoką precyzję sterowania i umożliwia przeprowadzanie korekty w razie nierównego lotu drona.

  Jak przystało na nanodrona, x4 H502E jest mały i lekki, co przekłada się na zwrotność i sterowność urządzenia. Dzięki niecałym 150 gramom wagi i długości 16,5 centymetrów możemy też z łatwością wziąć urządzenie ze sobą podczas każdego wyjścia z domu i zamienić zwykły spacer w ekscytującą zabawę. Pomimo niewielkich rozmiarów i niskiej ceny x4 H502E jest wyposażony w kamerę zdolną do nagrywania filmów w jakości HD 720p. Utrwal swoje najlepsze i najgorsze loty, a potem oglądaj je na ekranie telewizora lub komputera.

  W zestawie

  Hubsan x4 H502E
  Akumulator Li-Po 7,4 V
  Ładowarka USB
  Nadajnik
  Śmigła x8
  Śrubokręt
  Instrukcja obsługi

   

  Specyfikacja:

  Model: X4 H502E
  Częstotliwość: 2,4 GHz
  Ilość kanałów: 4
  Zasięg sygnału: 200±15 m
  Wymiary: 165 x 165 x 60 mm
  Masa: 140-147 g
  Czas lotu: 10-12 minut
  Czas ładowania akumulatora: 30-40 minut
  Silnik: 4 bezszczotkowe silniki 0820
  Akumulator: Li-Po 7,4 V (2S), 610 mAh, 35 g
  Zasilanie nadajnika :4 baterie AAA (brak w zestawie)
  Kamera: HD 720 p
  Dodatkowo: Żyroskop, 4 wskaźniki LED
  Tryby pracy: Headless, utrzymanie wysokości za pomocą GPS, RTH
  Kolor: Biały