Dron Quadrocopter nano WL Toys Q343 WiFi FPV

  • Producent: WLtoys
  • Waga: 20 g

Najnowsza technologia w rozmiarze mini

Mini quadcopter Q343 to najnowszy produkt światowego giganta w dziedzinie produktów na zdalne sterowanie - firmy WLToys. Rewelacyjny dron przy swoich niewielkich rozmiarach jest pełny użytecznych funkcji, zwykle dostępnych w modelach dużo wyższej kategorii cenowej, takich jak lot FPV, utrzymanie wysokości, RTH i wiele więcej. Model jest zamknięty w gustownej obudowie i dzięki wysokiej jakości wykonania pozwoli na cieszyć się świetną zabawą przez długi czas.

Smartfon zamiast nadajnika

Do obsługi urządzenia wystarczy pobranie dedykowanej aplikacji na swojego smartfona (iOS i Android). Aplikacja posiada intuicyjne menu i wirtualne drążki, które zachowują się w taki sam sposób jak rzeczywiste drążki. Korzystanie z telefonu eliminuje konieczność noszenia ze sobą osobnego nadajnika i pozwala cieszyć się obrazem z kamery na wyświetlaczu odpowiedniej jakości. Dzięki trybowi Gravity Sesnsing, dron umożliwia również bardziej aktywny sposób sterowania tzn. poprzez przechylanie smartfona, co przekłada się na ruch drona w odpowiednią stronę.

Kamera z funkcją FPV

Dron został wyposażony w kamerę 0,3 megapiksela, która przesyła sygnał do twojego telefonu w czasie rzeczywistym, pozwalając na przeżycie lotu z perspektywy pierwszej osoby, co jest znane pod nazwą lotu FPV. Kamera umożliwia również zapisanie nagrania ze swojego lotu bezpośrednio na pamięć telefonu.

Najmniejszy dron z funkcją zawisu

Q343 posiada barometr, który pozwala mu utrzymać wysokość lotu po zwolnieniu wirtualnych drążków. Funkcja zawisu sprawia, że dron wspaniale nadaje się dla początkujących pilotów, a także uprzyjemni zabawę bardziej doświadczonym operatorom.

Funkcja automatycznego powrotu RTH

Quadcopter Q343 posiada niespotykaną w tej kategorii cenowej funkcję automatycznego powrotu do miejsca startu. Wystarczy nacisnąć jednokrotnie odpowiedni przycisk na ekranie telefonu, aby dron powrócił do miejsca, z którego rozpoczął lot. Funkcja bardzo przydatna w sytuacjach, gdy stracimy kontakt wzrokowy z urządzeniem.

Funkcja headless

Dron posiada również funkcję headless, która całkowicie rozwiązuje problemy utraty orientacji podczas lotu. Po włączeniu funkcji strona, w którą zwrócony jest operator trzymający smartfona, będzie uznawana przez drona za kierunek przedni, niezależnie od tego, w którą stronę zwrócony jest dron. Funkcja headless jest niezwykle przydatna w nauce latania, dlatego spodoba się początkującym pilotom.

Akrobacje powietrzne 360°

Funkcja akrobacji powietrznych umożliwia obrót drona o 360°, co dostarcza jeszcze lepszych wrażeń z użytkowania urządzenia. Daj się ponieść i zaskocz przyjaciół opanowaniem najbardziej skomplikowanych manewrów.

W zestawie

Quadcopter Q343
Kabel USB
Instrukcja obsługi
4 x zapasowe śmigła

 

Specyfikacja
 
Model :Q343
Waga: 14 g
Zasilanie: Wbudowany akumulator 150 mAh Li-Po
Kamera: 0,3 MP
Czas lotu: Ok. 6 minut
Sygnał nadajnika: WiFi 2,4 GHz
Zasięg sygnału: Ok. 50 m (optymalnie 30 m)
Czas ładowania: Ok. 1 godziny
Funkcje: FPV, Headless, RTH, Funkcja zawisu, Obrót 3D