Dron Syma Quadrocopter nano Syma X12S - biała

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Syma
  • Waga: 20 g
  • 99,00 zł

  Opis produktu:

  Wiele możliwości
  Syma X12S to doskonały model dla początkujących jak i bardziej doświadczonych osób w lataniu. Wbudowany 6-osiowy stabilizator pozwoli na bezpieczny i stabilny lot. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na zabawę gdziekolwiek zechcesz.
  Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

  Zabawa i emocje
  Zaawansowane oprogramowanie w Symie X12S pozwala na podniebne akrobacje! Chcesz wprawić w zachwyt Twoich znajomych?  Wystarczy że wykonasz jedną kombinację na kontrolerze, a dron sam wykona w powietrzu obrót o 360 stopni!
  Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.

   

  Wiele możliwości
  Syma X12S wyposażona jest w wbudowany akumulator który pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Syma jest ładowana przez dedykowany kabel USB który jest dołączony do zestawu dzięki
  czemu możemy ładować ją praktycznie wszędzie.

   

  Opis produktu
   
  Nazwa: X12S
  Kamera: Brak
  Czas Lotu: Około 8 minut
  Wymiary: 7.7 x 7.7 x 2.7 cm
  Akumulator: LiPo 7.4V 100mAh
  Czas ładowania: Około 40 minut
  Karta pamięci: Brak
  Zasięg lotu: Około 30 metrów
  Kolor: Biały

  Dostępne kolory:

  Zawartość zestawu:

  Model Syma X12
  Aparatura sterowania
  Instrukcja obsługi w języku polskim (elektroniczna)
  Ładowarka
  Zestaw naprawczy w tym zapasowe śmigła