Dron Syma Quadrocopter nano Syma X12S - zielona

  • Producent: Syma
  • Waga: 20 g

Wiele możliwości
Syma X12S to doskonały model dla początkujących jak i bardziej doświadczonych osób w lataniu. Wbudowany 6-osiowy stabilizator pozwoli na bezpieczny i stabilny lot. Jej niewielkie rozmiary pozwalają na zabawę gdziekolwiek zechcesz.
Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

Zabawa i emocje
Zaawansowane oprogramowanie w Symie X12S pozwala na podniebne akrobacje! Chcesz wprawić w zachwyt Twoich znajomych?  Wystarczy że wykonasz jedną kombinację na kontrolerze, a dron sam wykona w powietrzu obrót o 360 stopni!
Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.

Wiele możliwości
Syma X12S wyposażona jest w wbudowany akumulator który pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Syma jest ładowana przez dedykowany kabel USB który jest dołączony do zestawu dzięki
czemu możemy ładować ją praktycznie wszędzie.

 

Opis produktu
 
Nazwa: X12S
Kamera: Brak
Czas Lotu: Około 8 minut
Wymiary: 7.7 x 7.7 x 2.7 cm
Akumulator: LiPo 7.4V 100mAh
Czas ładowania: Około 40 minut
Karta pamięci: Brak
Zasięg lotu: Około 30 metrów
Kolor: Zielony

DOSTĘPNE KOLORY:

Zawartość zestawu

Model Syma X12
Aparatura sterowania
Instrukcja obsługi w języku polskim (elektroniczna)
Ładowarka
Zestaw naprawczy w tym zapasowe śmigła