Dron Syma X8HG

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Syma
  • Waga: 100 g

  Charaktrystyka produtu:  Quadrocopter SYMA X8HG to doskonały model dla początkujących i doświadczonych osób w lataniu, dający wiele możliwości. Wbudowany 6-osiowy stabilizator pozwoli na bezpieczny i stabilny lot. Dzięki zamontowanej kamerze HD możemy tworzyć doskonałe wideo ( 2 megapiksele ) i niesamowite zdjęcia ( 8 megapikseli ).  Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.


  Syma H8HG posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w powietrzu.

  Maksymalne bezpieczeństwo
  Syma X8HG jest wyposażona w osłony śmigieł. Osłony chronią śmigła przed uszkodzeniami w czasie lądowania i nie tylko. Spełniają swoje zadania w czasie lotów w pomieszczeniach, w przypadku kolizji ze ścianą nadal utrzymujemy się w powietrzu bez szkód nadal zachowując stabilny lot.

  Wbudowana kamera HD pozwala na tworzenie doskonałej jakości i filmów i zdjęć. Dołączoną w zestawie kamerę można zdemontować. Dzięki aparaturze możemy z ziemi włączyć lub wyłączyć nagrywanie. Syma X8HG jest otwarta na modyfikacje -( jeśli posiadamy podstawowe umiejętności modelarskie ) za pomocą małych modyfikacji możemy wyposażyć Symę w gimbal ( stabilizator ).

   

  Zaawansowane oprogramowanie w Symie X8HG pozwala na podniebne akrobacje! Chcesz wprawić w zachwyt Twoich znajomych?  Wystarczy że wykonasz jedną kombinację na kontrolerze, a dron sam wykona w powietrzu "beczkę".

  Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.
   
  Syma X8HG wyposażona jest akumulator o pojemności 2000Mah co pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Zestaw jest wyposażony w ładowarkę sieciową. W naszej ofercie są dostępne także dodatkowe akumulatory dzięki którym zabawa symą może potrwać dłużej!
   
   
  Syma X8HG wyposażona jest akumulator o pojemności 2000Mah co pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Zestaw jest wyposażony w ładowarkę sieciową. W naszej ofercie są dostępne także dodatkowe akumulatory dzięki którym zabawa symą może potrwać dłużej!
   
  Opis produktu:
   
  Nazwa: X8HG
  Kamera: Zdjęcia / Wideo HD (1080p) ( 8 Megapikseli / 2 Megapiksele)
  Czas Lotu: Około 8 minut
  Wymiary: 50 x 50 x 19 cm
  Akumulator: LiPo 7.4V 2000mAh
  Czas ładowania: Około 180 minut
  Karta pamięci: Micro SD 4GB zawarta w zestawie
  Zasięg lotu: Około 120 metrów
  Kolor: Czerwony

  Zawartość zestawu:

  Model Syma X8HG z kamerą
  Aparatura sterowania
  Instrukcja obsługi w języku polskim (elektroniczna)
  Akumulator wraz z ładowarką
  Zestaw naprawczy w tym zapasowe śmigła
  Osłony śmigieł
  Karta pamięci 4GB