Krick Holownik Grimmershörn kit

  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g

Zawartość zestawu


Kadłub z AB-U, zestaw wycinanych laserowo elementów sklejkowych, śruba napędowa z wałem, cięgna, dźwignia steru, plastykowe akcesoria dodatkowe, przeźroczyste tworzywo na przeszklenie kabiny, akcesoria montażowe.

 

Charakterystyka

Zestaw modelu łodzi RC od firmy Krick, Holownik Grimmershörn. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub z ABS, drewniane elementy pokładu i wnętrza, śruba napędowa z wałem, makietowe elementy i akcesoria montażowe.

Holownik Grimmershörn zbudowano w roku 1956/57 w stoczni Hansa w Kolonii nad Renem-Deutz i zakodowano w porcie Cuxhaven. Model został zbudowany według planów stoczniowych z roku 1957. Kadłub modelu wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, precyzyjnie wycięte laserem drewniane elementy pasują do kadłuba co przyspiesza budowę. Zestaw został wykonany w Niemczech. Instrukcja jest przystosowana dla początkujących.

Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzeba klej na ABS, modelarski nóż, farby na leksan (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba dokupić silnik Speed 800, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

 

Parametry techn.

Typ Makieta
Kadłub Inny
Długość 1038mm
Szerokość 305mm
Wysokość 715mm
Rodzaj napędu Elektro
Silnik Zalecany Speed 800
Aparatura RC Zalecana 2 kanałowa

 

Instrukcja.