Krick Holownik Grimmershörn kit

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g
  • Dostępność: Wysoka Wysoka
  • 1 199,99 zł

  Zawartość zestawu


  Kadłub z AB-U, zestaw wycinanych laserowo elementów sklejkowych, śruba napędowa z wałem, cięgna, dźwignia steru, plastykowe akcesoria dodatkowe, przeźroczyste tworzywo na przeszklenie kabiny, akcesoria montażowe.

   

  Charakterystyka

  Zestaw modelu łodzi RC od firmy Krick, Holownik Grimmershörn. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub z ABS, drewniane elementy pokładu i wnętrza, śruba napędowa z wałem, makietowe elementy i akcesoria montażowe.

  Holownik Grimmershörn zbudowano w roku 1956/57 w stoczni Hansa w Kolonii nad Renem-Deutz i zakodowano w porcie Cuxhaven. Model został zbudowany według planów stoczniowych z roku 1957. Kadłub modelu wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, precyzyjnie wycięte laserem drewniane elementy pasują do kadłuba co przyspiesza budowę. Zestaw został wykonany w Niemczech. Instrukcja jest przystosowana dla początkujących.

  Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzeba klej na ABS, modelarski nóż, farby na leksan (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba dokupić silnik Speed 800, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

   

  Parametry techn.

  Typ Makieta
  Kadłub Inny
  Długość 1038mm
  Szerokość 305mm
  Wysokość 715mm
  Rodzaj napędu Elektro
  Silnik Zalecany Speed 800
  Aparatura RC Zalecana 2 kanałowa

   

  Instrukcja.