Krick Łódź podwodna U-Boot Typ VII kit

  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g

Zawartość zestawu


Zestaw plastykowych odlewów z ABS, płyta z wręgami, elementy metalowe, 2 śruby napędowe z wałami oraz rurkami, odlewy uzbrojenia, stery i materiał łączeniowy. Plan montażowy, instrukcja obrazkowa.

 

Charakterystyka

Zestaw zdalnie sterowanego modelu RC łodzi podwodnej Krick U-Boot Typ VII. Model o długości 1120mm można zbudować jako makietę statyczną lub działającą łódź z dynamicznym zanurzeniem (należy dokupić odpowiedni zestaw). Konstrukcja jest wykonana z odlewu ABS, okucia i uzbrojenie zawarte są w zestawie podstawowym.

Typ VII był klasą średnio dużych łodzi podwodnych niemieckiej Kriegsmarine z czasów drugiej wojny światowej, wyprodukowano ich ponad 700 sztuk. Model jest w skali 1:60, w zestawie jest komplet odlewów plastykowych wszystkich części łodzi podwodnej, ukształtowany pokład, elementy wieży itd. W zestawie znajdują się również metalowe elementy, 2 śruby napędowe z wałami, odlewy uzbrojenia, stery i materiał łączeniowy.

Opcjonalny zestaw "U-Boot Typ VII - zestaw zanurzeniowy + napęd" nr kat. KR-20311 zawiera dwa silniki Speed 400 do napędu, pompa wodna, przewód, 3szt osłon z uszczelnieniem, zestaw drążków sterowania z akcesoriami, komplet kardana i materiał łączeniowy.

Przy budowie należy zdecydować, czy model będzie działający, przy budowie wtedy należy wykonać zabudowę elementów funkcyjnych, napędu, wyposażenia RC i zbiorników balastowych z pompą (KR-20311). Te komponenty nie wchodzą w skład zestawu i należy je dokupić.

Polecamy zakup
Do dokończenia należy posiadać odpowiedni klej na ABS, modelarski nóż, farby (na leksan) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia (wersja RC) należy dołożyć silniki, regulator, akumulatory, ładowarkę, aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

 

Parametry techn.

Typ Makieta łodzi podwodnej
Kadłub Łódź podwodna
Długość 1120mm
Szerokość 125mm
Wysokość 170mm
Rodzaj napędu Elektro

 

Instrukcja.