Krick Łódź podwodna U-Boot Typ VII kit

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g
  • Dostępność: Wysoka Wysoka
  • 879,99 zł

  Zawartość zestawu


  Zestaw plastykowych odlewów z ABS, płyta z wręgami, elementy metalowe, 2 śruby napędowe z wałami oraz rurkami, odlewy uzbrojenia, stery i materiał łączeniowy. Plan montażowy, instrukcja obrazkowa.

   

  Charakterystyka

  Zestaw zdalnie sterowanego modelu RC łodzi podwodnej Krick U-Boot Typ VII. Model o długości 1120mm można zbudować jako makietę statyczną lub działającą łódź z dynamicznym zanurzeniem (należy dokupić odpowiedni zestaw). Konstrukcja jest wykonana z odlewu ABS, okucia i uzbrojenie zawarte są w zestawie podstawowym.

  Typ VII był klasą średnio dużych łodzi podwodnych niemieckiej Kriegsmarine z czasów drugiej wojny światowej, wyprodukowano ich ponad 700 sztuk. Model jest w skali 1:60, w zestawie jest komplet odlewów plastykowych wszystkich części łodzi podwodnej, ukształtowany pokład, elementy wieży itd. W zestawie znajdują się również metalowe elementy, 2 śruby napędowe z wałami, odlewy uzbrojenia, stery i materiał łączeniowy.

  Opcjonalny zestaw "U-Boot Typ VII - zestaw zanurzeniowy + napęd" nr kat. KR-20311 zawiera dwa silniki Speed 400 do napędu, pompa wodna, przewód, 3szt osłon z uszczelnieniem, zestaw drążków sterowania z akcesoriami, komplet kardana i materiał łączeniowy.

  Przy budowie należy zdecydować, czy model będzie działający, przy budowie wtedy należy wykonać zabudowę elementów funkcyjnych, napędu, wyposażenia RC i zbiorników balastowych z pompą (KR-20311). Te komponenty nie wchodzą w skład zestawu i należy je dokupić.

  Polecamy zakup
  Do dokończenia należy posiadać odpowiedni klej na ABS, modelarski nóż, farby (na leksan) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia (wersja RC) należy dołożyć silniki, regulator, akumulatory, ładowarkę, aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

   

  Parametry techn.

  Typ Makieta łodzi podwodnej
  Kadłub Łódź podwodna
  Długość 1120mm
  Szerokość 125mm
  Wysokość 170mm
  Rodzaj napędu Elektro

   

  Instrukcja.