Krick łódź policyjna WSP47 kit

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g
  • 799,99 zł

  Zawartość zestawu


  Zestaw zawiera odlew kadłuba z ABS, zestaw wycinanych laserem elementów sklejkowych, silnik Speed 400, śrubę napędową z wałem, dźwignie sterów, plastikowe elementy makietowe, przeźroczyste tworzywo na zaszklenie kabiny, akcesoria montażowe, instrukcję.

   

  Charakterystyka


  Zestaw modelu RC łodzi od firmy Krick, łódź policyjna WSP47. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub z ABS, drewniane elementy pokładu i wnętrza, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, makietowe elementy i akcesoria montażowe.

  Model Łodzi policyjnej WSP47 jest typową łodzią tej kategorii, która należy do lat 90. Prosta klasyczna konstrukcja z wysoką elegancją. Kadłub modelu wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, wycinane laserowo elementy drewniane pasują do kadłuba i budowa jest przez to szybka. Zestaw został wykonany w Niemczech. Instrukcja montażu przystosowana jest dla początkujących.

  Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzebny jest klej na ABS, nóż modelarski, farby na leksan (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba uzupełnić silnik, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

  Model można wyposażyć w działające działko wodne (należy dokupić pompę KR-65150), obracający się radar (należy dokupić silnik z przekładnią KR-42275) i szereg dalszych makietowych elementów lub oświetlenie.

   

  Parametry techn.

  Typ Makieta
  Długość 600mm
  Szerokość 205mm
  Wysokość 335
  Rodzaj napędu Elektryczny Speed 400
  Aparatura RC Zalecana 2 - 4 kanałowa
  Regulator Zalecany wodny szczotkowy
  Akumulator Zalecany NiMH 6 ogn.

   

  Instrukcja.