Krick łódź policyjna WSP47 kit

  • Producent: Krick
  • Waga: 2000 g

Zawartość zestawu


Zestaw zawiera odlew kadłuba z ABS, zestaw wycinanych laserem elementów sklejkowych, silnik Speed 400, śrubę napędową z wałem, dźwignie sterów, plastikowe elementy makietowe, przeźroczyste tworzywo na zaszklenie kabiny, akcesoria montażowe, instrukcję.

 

Charakterystyka


Zestaw modelu RC łodzi od firmy Krick, łódź policyjna WSP47. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub z ABS, drewniane elementy pokładu i wnętrza, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, makietowe elementy i akcesoria montażowe.

Model Łodzi policyjnej WSP47 jest typową łodzią tej kategorii, która należy do lat 90. Prosta klasyczna konstrukcja z wysoką elegancją. Kadłub modelu wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, wycinane laserowo elementy drewniane pasują do kadłuba i budowa jest przez to szybka. Zestaw został wykonany w Niemczech. Instrukcja montażu przystosowana jest dla początkujących.

Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzebny jest klej na ABS, nóż modelarski, farby na leksan (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba uzupełnić silnik, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

Model można wyposażyć w działające działko wodne (należy dokupić pompę KR-65150), obracający się radar (należy dokupić silnik z przekładnią KR-42275) i szereg dalszych makietowych elementów lub oświetlenie.

 

Parametry techn.

Typ Makieta
Długość 600mm
Szerokość 205mm
Wysokość 335
Rodzaj napędu Elektryczny Speed 400
Aparatura RC Zalecana 2 - 4 kanałowa
Regulator Zalecany wodny szczotkowy
Akumulator Zalecany NiMH 6 ogn.

 

Instrukcja.