Krick łódź portowa Felix kit

  • Producent: Krick
  • Waga: 1000 g

Zawartość zestawu


Kadłub odlany z tworzywa ABS, zestaw laserowo wycinanych sklejkowych elementów, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, cięgna, dźwignia sterów, makietowe dodatki z tworzywa, przeźroczyste tworzywo na przeszklenie kabiny, akcesoria montażowe.

 

Charakterystyka


Zestaw modelu RC łodzi od firmy Krick, Łódź portowa Felix. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub, drewniane elementy pokładu i wnętrza, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, ster, koło sterowe, flagę, makietowe elementy i drobne akcesoria.

Model łodzi Felix jest wierną kopią łodzi z portu w Hamburgu. Robocza i transportowa łódź wykonywała codzienną pracę w porcie, a model był zbudowany zgodnie z dokumentami, które dostarczył wykonawca łodzi. Kadłub modelu jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, precyzyjnie wycięte laserem drewniane elementy pasują do kadłuba, a budowa jest przez to bardzo szybka. Zestaw wykonany jest w Niemczech. Instrukcja złożenia jest przystosowana dla początkujących.

Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzebny jest klej do ABS, modelarski nóż, farby do leksanu (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba uzupełnić silnik, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

 

Parametry techn.

Typ Makieta
Kadłub Inny
Długość 634mm
Szerokość 148mm
Wysokość 270mm
Rodzaj napędu Elektro
Silnik Speed 400
Aparatura RC Zalecana 2 kanałowa
Regulator Zalecany wodny szczotkowy
Akumulator Zalecany NiMH 6 ogn.

 

Instrukcja.