Krick łódź portowa Felix kit

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Krick
  • Waga: 1000 g
  • Dostępność: Wysoka Wysoka
  • 440,00 zł

  Zawartość zestawu


  Kadłub odlany z tworzywa ABS, zestaw laserowo wycinanych sklejkowych elementów, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, cięgna, dźwignia sterów, makietowe dodatki z tworzywa, przeźroczyste tworzywo na przeszklenie kabiny, akcesoria montażowe.

   

  Charakterystyka


  Zestaw modelu RC łodzi od firmy Krick, Łódź portowa Felix. Model jest przeznaczony dla początkujących modelarzy okrętowych. Zawiera plastykowy kadłub, drewniane elementy pokładu i wnętrza, silnik Speed 400, śruba napędowa z wałem, ster, koło sterowe, flagę, makietowe elementy i drobne akcesoria.

  Model łodzi Felix jest wierną kopią łodzi z portu w Hamburgu. Robocza i transportowa łódź wykonywała codzienną pracę w porcie, a model był zbudowany zgodnie z dokumentami, które dostarczył wykonawca łodzi. Kadłub modelu jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, precyzyjnie wycięte laserem drewniane elementy pasują do kadłuba, a budowa jest przez to bardzo szybka. Zestaw wykonany jest w Niemczech. Instrukcja złożenia jest przystosowana dla początkujących.

  Konstrukcja jest bardzo prosta, do dokończenia potrzebny jest klej do ABS, modelarski nóż, farby do leksanu (HSPS006) i potrzebne narzędzia. Do dokończenia potrzeba uzupełnić silnik, regulator, akumulator, ładowarkę, 2 kanałową aparaturę RC, kleje, farby i potrzebne narzędzia.

   

  Parametry techn.

  Typ Makieta
  Kadłub Inny
  Długość 634mm
  Szerokość 148mm
  Wysokość 270mm
  Rodzaj napędu Elektro
  Silnik Speed 400
  Aparatura RC Zalecana 2 kanałowa
  Regulator Zalecany wodny szczotkowy
  Akumulator Zalecany NiMH 6 ogn.

   

  Instrukcja.