Dron Syma X5HC - biały

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Syma
  • Waga: 150 g

  Charakterystyka produktu:
  Syma X5HC to doskonały model dla początkujących i doświadczonych osób w lataniu. Wbudowany 6-osiowy stabilizator pozwoli na bezpieczny i stabilny lot. Dzięki zamontowanej kamerze HD możemy tworzyć doskonałe wideo ( 1 megapikseli ) i niesamowite zdjęcia ( 2 megapikseli ).
  Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas – kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę – lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

  Wbudowany barometr
  Syma X5HC posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w powietrzu .

  Maksymalne bezpieczeństwo
  Syma X5HC jest wyposażona w osłony śmigieł. Osłony chronią śmigła przed uszkodzeniami w czasie lądowania i nie tylko. Spełniają swoje zadania w czasie lotów w pomieszczeniach, w przypadku kolizji ze ścianą nadal utrzymujemy się w powietrzu bez szkód nadal zachowując stabilny lot.

   

  Nagrywaj i twórz zdjęcia
  Wbudowana kamera HD pozwala na tworzenie doskonałej jakości i filmów i zdjęć.  Dzięki aparaturze możemy z ziemi włączyć lub wyłączyć nagrywanie. Zdjęcia zapisywane są na karcie Micro SD która jest umieszczona w kamerze.

  Zaawansowane oprogramowanie w Symie X5HC pozwala na podniebne akrobacje! Chcesz wprawić w zachwyt Twoich znajomych?  Wystarczy że wykonasz jedną kombinację na kontrolerze, a dron sam wykona w powietrzu "beczkę".
  Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować.

  Syma X5HC wyposażona jest akumulator o pojemności 500Mah co pozwala na lot o długości ok. 8 minut. Zestaw jest wyposażony w ładowarkę sieciową. W naszej ofercie są dostępne także dodatkowe akumulatory o większej pojemności dzięki którym zabawa symą może potrwać dłużej!

  Opis produktu
   
  Nazwa: X5HC
  Kamera: Zdjęcia / Wideo HD (720p) ( 2 Megapiksele)
  Czas Lotu: Około 8 minut
  Wymiary: 33 x 33 x 11 cm
  Akumulator: LiPo 7.4V 500mAh
  Czas ładowania: Około 90 minut
  Karta pamięci: Micro SD 4GB zawarta w zestawie
  Zasięg lotu: Około 80 metrów
  Kolor: Biały

   

  Zawartość zestawu

  Model Syma X5HC z kamerą
  Aparatura sterowania
  Instrukcja obsługi w języku polskim (elektroniczna)
  Akumulator wraz z ładowarką
  Zestaw naprawczy w tym zapasowe śmigła
  Osłony śmigieł
  Karta pamięci 4GB