Ogromna Koparka Zdalnie Sterowana w skali 1:12 Premium

  • Producent: Hobby Engine
  • Waga: 2000 g

Koparka zdalnie sterowana, ogromna moc i potencjał:

 

Potężny zdalnie sterowany model koparki o napędzie elektrycznym w skali 1:12 marki Hobby Engine wiernie realizuje większość funkcji prawdziwej maszyny. Wersja Premium oznacza wyjątkowo realistyczny wygląd. Posiada również w pełni ruchomą łyżkę, sterowaną z poziomu aparatury.
Koparka sterowana jest za pomocą łatwego w obsłudze nadajnika (aparatury) który działa w paśmie 2,4 GHz, dzięki czemu nie występują zakłócenia z innymi urządzeniami które obsługują częstotliwości radiowe. Sterowana jest za pomocą drążków, z kolei osiem przycisków pozwala na precyzyjne sterowanie łyżką. Ponadto każdy z mechanizmów zabezpieczony jest przed przeciążeniem gdy osiągnięty zostanie maksymalny obrót, wychylenie itp. Nadajnik zasilany jest 6 bateriami typu AA.
W koparce zastosowany został napęd gąsienicowy, dzięki któremu koparka nie tylko realistycznie porusza się w dowolnym kierunku, lecz także pozwala na zawracanie w miejscu. W pełni ruchoma łyżka pozwala z kolei na kopanie i załadunek np. piasku lub drobnych kamyków. Koparka zdalnie sterowana> może pracować nawet gdy w pomieszczeniu lub na dworze jest ciemno, zamocowany na ramieniu reflektor oświetli najbliższe otoczenie.
Zestaw RTR - czyli gotowy do jazdy. W zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne. Model, aparatura, akumulator (NiMH 7.2V o pojemności 800 mAh) oraz ładowarka sieciowa. Jedyne czego potrzebujesz to 6 baterii AA do aparatury (nadajnika).

 

Dane techniczne koparki sterowanej:

 

  • Wymiary: 743 x 222 x 490 mm
  • Zasilanie modelu: Akumulator NiMH 7,2V/800 mAh
  • Zasilanie nadajnika: Baterie AA