Ogromna Pogłębiarka - Koparka Zdalnie Sterowana w skali 1:12 Premium

  • Producent: Hobby Engine
  • Waga: 2000 g

Charakterystyka modelu :

 

Pogłębiarka sterowana jest za pomocą łatwego w obsłudze nadajnika (aparatury) który działa w paśmie 2,4 GHz, dzięki czemu nie występują zakłócenia z innymi urządzeniami które obsługują częstotliwości radiowe. Pogłębiarka sterowana jest za pomocą drążków, z kolei przyciski pozwala na precyzyjne sterowanie łyżką i ramieniem. Ponadto każdy z mechanizmów zabezpieczony jest przed przeciążeniem gdy osiągnięty zostanie maksymalny obrót, wychylenie itp. Nadajnik zasilany jest 6 bateriami AA.
W pogłębiarce zastosowany został napęd gąsienicowy, dzięki któremu koparka nie tylko realistycznie porusza się w dowolnym kierunku, lecz także pozwala na zawracanie w miejscu. W pełni ruchoma łyżka pozwala z kolei na kopanie i załadunek np. piasku lub drobnych kamyków.
Zestaw RTR - czyli gotowy do jazdy. W zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne. Pogłębiarka, aparatura, akumulator (NiMH 7.2V o pojemności 800 mAh) do pogłębiarki oraz ładowarka sieciowa. Jedyne czego potrzebujesz to baterie AA do aparatury (nadajnika).

 

Dane techniczne :

 

  • Wymiary: 950 x 222 x 950 mm
  • Zasilanie modelu: Akumulator NiMH 7,2V/800 mAh
  • Zasilanie nadajnika: 6x Baterie AA