Ogromny Dźwig Gąsienicowy z Chwytakiem Zdalnie Sterowany w skali 1:12 Premium

  • Producent: Hobby Engine
  • Waga: 2000 g

Charakterystyka modelu :

 

Potężny zdalnie sterowany model dźwigu o napędzie elektrycznym, w skali 1:24 marki Hobby Engine wiernie realizuje większość funkcji prawdziwego dźwigu. Wersja Premium oznacza wyjątkowo realistyczny wygląd. Dźwig posiada w pełni funkcjonalny system sterowania dźwigu gąsienicowego, ruchome ramię z chwytakiem, który służy do dźwigania przedmiotów. Z kolei nadwozie można obracać o 720 stopni w prawo lub w lewo.
Dźwig sterowany jest za pomocą łatwego w obsłudze nadajnika (aparatury) który działa w paśmie 2,4 GHz, dzięki czemu nie występują zakłócenia z innymi urządzeniami które obsługują częstotliwości radiowe. Dźwig sterowany jest za pomocą drążków, z kolei przyciski pozwala na precyzyjne sterowanie skrzynią. Ponadto każdy z mechanizmów zabezpieczony jest przed przeciążeniem gdy osiągnięty zostanie maksymalny obrót, wychylenie itp. Nadajnik zasilany jest 6 bateriami typu AA.
W dźwigu zastosowany został napęd gąsienicowy, dzięki któremu dźwig nie tylko porusza się w dowolnym kierunku, lecz także pozwala na zawracanie w miejscu. W pełni ruchome ramię wiernie wykonuje większość funkcji dźwigu gąsienicowego z chwytakiem.
Zestaw RTR - czyli gotowy do jazdy. W zestawie znajduje się wszystko to, co jest niezbędne. Dźwig , aparatura, akumulator (NiMH 7.2V o pojemności 800 mAh) do dźwigu oraz ładowarka sieciowa. Jedyne czego potrzebujesz to 6 baterii AA do aparatury (nadajnika).

 

 

Dane techniczne :

  • Wymiary: 743 x 222 x 490 mm
  • Zasilanie modelu: Akumulator NiMH 7,2V/800 mAh
  • Zasilanie nadajnika: Baterie AA