Unlimited Desert Racer 4WD

  • Producent: Traxxas

Unlimited Desert Racer 4WD Pro-Scale™ Performance

 

Specyfikacja :

  • Aparatura Traxxas TQi TSM 2.4GHz z możliwością zastosowania systemu Traxxas Link App
  • System stabilizacji Traxxas Stability Management®
  • Zespół napędowy Velineon VXL-6s
  • Karoseria Prographix
  • Wodoszczelna elektronika
  • Aluminiowe amortyzatory
  • Prędkość 80km/h (z pakietami 2X3S LiPo)

 

Unlimited Desert Racer łączy w sobie zalety Pro-Scale™ z ekstremalną mocą napędu 6S. Zapewnia to najbardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Desert Racer jeździ jak prawdziwa pustynna ciężarówka, ponieważ tak właśnie został skonstruowany. Wyjątkowa konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację i autentyczną dynamikę jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów GTR, Traxxas dokładnie odtworzył prawdziwego pustynnego smoka zarówno pod względem formy, jak i funkcji.

Pro-Scale™ Performance

Pro-Scale™ to kolejna innowacja Traxxas'a, która oddaje prawdziwy realizm i łączy go z ekstremalną mocą napędu 6S LiPo i prędkością 80km/h. Unlimited Desert Racer wiernie oddaje wygląd i charakter Trophy Trucks i Unlimited Trick Trucks, czego efektem jest podróż po pustyni z maksymalną prędkością.

Realizm napędowy

Unlimited Desert Racer został zaprojektowany w oparciu o autentyczne podwozie samochodów wyścigowych z napędem na 4 koła. 4-linkowa, solidna konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację przy zachowaniu autentycznej dynamiki jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów 8 GTR, Traxxas dokładnie oddał prawdziwe podwozie wyścigowe zarówno pod względem formy, jak i funkcji.

Ekstremalna moc napędu 6S

Unlimited Desert Racer z prędkoścą 80km/h zapewnia doskonałą wydajność jazdy z brutalną mocą napędu 6S. Elektroniczny regulator obrotów VXL-6s ESC łączy potężną moc z zaawansowanymi funkcjami telemetrycznymi. Niezwykle wytrzymały układ napędowy wykorzystuje ekstremalną moc, aby ułatwić sterowanie i zabawę.

Precyzyjnie modelowana karoseria to bezpieczny i wytrzymały korpus Pro-Scale, solidnie przymocowany do ramy. Otwarta konstrukcja okna prezentuje skomplikowaną ramę podwozia i szczegóły kokpitu. Dwa rodzaje malowanmia - Fox lub RIGID doskonale prezentują się na pustyni.

Repliki opon BFGoodrich KR3 zamocowane są na twardych, sześciokątnych obręczach Desert Race (Fox lub licencjonowane koła Method Racing (RIGID) z jasnymi pierścieniami beadlock. Opony są replikami 40-calowych opon używanych w najlepszych ciężarówkach na pustyni.

Zbudowana z rur rama, jest w pełni funkcjonalna i stanowi integralną część projektu podwozia wyścigowego. Zapewnia sztywne wsparcie dla amortyzatorów, zderzaków i zawieszenia. Konstrukcja została zaprojektowana, aby pomóc w absorpcji i rozprowadzaniu uderzeń pochodzących z twardego jak skała terenu pustynnego.

Realistyczne płyty boczne podwozia można zamontować bezpośrednio na klatce w celu uzyskania prawdziwego realizmu Pro-Scale. Płyty zwiększają sztywność całej klatki, a przy okazji całość wygląda jeszcze bardziej realistycznie.

Bardzo szczegółowe wnętrze kokpitu z figurami kierowców zwiększa realizm do tego stopnia, że można pomyśleć, że patrzysz na prawdziwą ciężarówkę podczas jazdy. Przełączniki, radia, sprzęt bezpieczeństwa, dźwignia zmiany biegów, nawigacja ... wszystko tam jest!

Pięknie i precyzyjnie uformowane detale tworzą Pro-Scale. Repliki zacisków i tarcz hamulcowych, podnośnik podłogowy z rączką, akumulatory, wentylatory, puszki olejowe, gaśnice i zbiorniki amortyzujące zapewniają całkowity realizm.

Podobnie jak w prawdziwej ciężarówce na pustynnym wyścigu, dwa koła zapasowe są zamontowane na tylnej ramie. Są Identyczne z pozostałymi czterema, są w pełni funkcjonalne i gotowe do zamontowania. Wał napędowy zamontowany na ramie to również w pełni funkcjonalny zapas do ewentualnego montażu.

Obudowa odwróconego podwozia ułatwia serwis i konserwację. Pakiety wymienia się bez wyjmowania korpusu. Ta konstrukcja również koncentruje masę tak nisko, jak to tylko możliwe, aby obniżyć ogólny środek ciężkości (CG) ciężarówki, co zapewnia doskonałą obsługę i osiągi.

Zintegrowane z odwróconym podwoziem obudowy, to wytrzymałe płyty ślizgowe zapobiegające zanieczyszczeniom i chroniące ważne elementy pojazdu. Dwuczęściowy projekt zawiera oddzielne drzwi przedziału pakietów napędowych, które można zamknąć w kilka sekund.

Komora mieszcząca pakiety napędowe pozwala na zainstalowanie trzech konfiguracja zasilania: jeden pakiet 4S, dwa pakiety 2S lub dwa pakiety 3S. Wytrzymały pasek blokuje się w celu bezpiecznego przechowywania nawet największych pakietów. Pasek moco-wany jest do ramy, dzięki czemu nie ma możliwości zgubienia drobnych elementów.

Stałe złącza elektryczne ułatwiają instalację pakietów. Innowacyjna konstrukcja pozwala na stosowanie różnych konfiguracji akumulatorów jedno i dwupiętrowych.

Karoseria jest jednoczęściowym korpusem mocowanym bezpiecznie do funkcjonalnej ramy rurowej w kilku miejscach, zapewniając długotrwałą wytrzymałość i realizm w skali. Pomimo takiego sposobu mocowania, dostęp do elektroniki oraz pakietów jest bezproblemowy.

Pochłaniające uderzenia przednie i tylne zderzaki chronią podwozie i zapewniają sztywne podparcie dla nieruchomego nadwozia.

W pełni funkcjonalny system radiowy TQi 2,4GHz zapewnia najwyższą jakość, precyzję i kontrolę wymaganą do prowadzenia Desert Racer'a po pustyni . Nadajnik jest przystosowany do współpracy z systemem Traxxas Link, co pozwala na wykorzystanie wszystkich opcji regulacyjnych oraz korzystanie z informacji telemetrii w czasie rzeczywistym

Moduł Traxxas Link Wireless Module™, zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to 106511.

Wodoszczelna elektronika pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych. Woda, błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.

 

 

UWAGA - do zasilania modelu wolno używać jedynie pakietów typu LiPo.

 

Do pobrania :

 

Unlimited Desert Racer 4WD - Gwarancja i eksploatacja Gwarancja i eksploatacja (.pdf, 379kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_manual 85076-4_manual (.pdf, 3638kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_parts 85076-4_parts (.pdf, 392kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_chassis_assembly 85076-4_chassis_assembly (.jpg, 416kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_front_assembly 85076-4_front_assembly (.jpg, 579kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_rear_assembly 85076-4_rear_assembly (.jpg, 540kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_modular_assembly 85076-4_modular_assembly (.jpg, 617kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_roll_cage1 85076-4_roll_cage1 (.jpg, 430kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_roll_cage2 85076-4_roll_cage2 (.jpg, 500kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_roll_cage3 85076-4_roll_cage3 (.jpg, 500kB)
Unlimited Desert Racer 4WD - 85076-4_transmission_assembly 85076-4_transmission_assembly (.jpg, 415kB)