O firmie

Właściciel sklepu

Właścicielem sklepu internetowego www.modelmotor.pl  jest firma Modelmotor - Jacek Nowak., ul. Morawskiego 2i, 60-239, Poznań, NIP 777-153-96-92, REGON 302621694 tel. 061 847-18-18 zwana dalej  www.modelmotor.pl

Sklep modelmotor.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, sklep jest sklepem specjalistycznym. Prawidłowe użytkowanie większości zakupionych towarów wymaga podstawowej wiedzy z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki, jak również dokładnego zapoznania się z instrukcją dołączaną każdorazowo do zakupionego towaru.

Sposób składania zamówień:

Aby złożyć zamówienie wystarczy przy interesującym Cię produkcie kliknąć „koszyk". Jeżeli nie jesteś jeszcze zalogowany wówczas zostaniesz o to poproszony. Używając znanego tylko Tobie loginu i hasła zalogujesz się do naszego sklepu. Jeżeli jesteś naszym nowym klientem, to można dokonać zakupu bez konieczności logowania się (zakładania konta), będziesz jednak musiał wypełnić dokładnie formularz zgłoszeniowy. W formularzu tym poprosimy Cię o podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia i wystawienia dokumentu sprzedaży. Następnie krok po kroku przeprowadzimy Cię poprzez całą procedurę składania zamówienia bardzo szybko, łatwo i sprawnie.

Anulowanie zamówień

Jeżeli chcesz anulować swoje zamówienie, możesz to zrobić telefonicznie tel. 61 847-18-18 lub poprzez wysłanie do nas odpowiedniej dyspozycji e-mailem na adres sklep@modelmotor.pl

Uwaga: nie możemy anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

Dostawa towaru

Preferujemy dostawę zamówionego towaru przez firmę kurierską, możliwy jest także odbiór osobisty przez klienta w uzgodnionym z obsługą sklepu terminie.

Porównanie produktów

Przy każdym produkcie znajduje się link oznaczony nazwą „Dodaj produkt do porównania". Klikając na niego możesz przenosić dowolne produkty do produktów które mają zostać porównane.

Dostępność produktów

Jeżeli jesteś zainteresowany produktem którego nie mamy aktualnie w magazynie możesz w bardzo prosty sposób zapytać o jego dostępność. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Bardzo często brakujący produkt może być dostępny za 2..3 dniInformacje o warunkach składania zamówień w sklepie www.modelmotor.pl

Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami. Dokładamy wszelkich starań o wywiązywanie przed naszymi klientami się z deklarowanych zasad. Gdyby wystąpiły nieprzewidziane w naszym regulaminie sytuacje  prosimy o kontakt zawsze znajdziemy wspólnie rozwiązanie problemu.

Regulamin sklepu www.modelmotor.pl