Usługi serwisoweSerwis gwarancyjny

Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty podlegają rocznej gwarancji (nie dotyczy pakietów Lipol). Warunkiem skorzystania z serwisu gwarancyjnego jest dowód zakupu (np.: paragon) oraz pisemny opis uszkodzenia, które należy dołączyć do reklamowanego produktu. Serwis naszego sklepu jak najszybciej dokonuje weryfikacji zgłoszenia i w przypadku stwierdzenia fabrycznego uszkodzenia przystępuje (wg własnej decyzji) do usunięcia usterki bądź wymienia towar na nowy wolny od wad. W takim przypadku reklamowany towar jest odsyłany do klienta na koszt Modelmotor S.C.. Cała procedura trwa zwykle nie dłużej niż 14 dni (w przypadku przekroczenia tego czasu klient zostanie poinformowany telefonicznie). W przypadku stwierdzenia wady powstałej w drodze niewłaściwej eksploatacji, bądź całkowitej sprawności reklamowanego produktu, towar zostanie odesłany na koszt klienta.


Serwis pogwarancyjny

Prowadzimy także obsługę serwisową - pogwarancyjną - produktów z naszej oferty obejmującą:

  • naprawy i regulację modelarskich silników benzynowych RCGF
  • naprawy i regulację modeli samolotów RC
  • naprawy i regulację modeli helikopterów RC
  • naprawy i regulację modeli samochodów RC
  • naprawy i regulację modeli łodzi RC

Nasz sklep i serwis specjalizuje się przede wszystkim w modelarskich silnikach benzynowych: prowadzimy ich naprawy, pomagamy w regulacji, udzielamy klientom porad.

Przyjmujemy do serwisu także modele z poza naszej oferty, możliwość i koszt ich naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem.
Koszt robocizny każdej usługi jest kalkulowany indywidualnie. Do usługi doliczamy koszt niezbędnych części i materiałów.

Zlecenia na budowę modeli

Przyjmujemy zlecenia na złożenie, budowę i wyposażanie zakupionych w naszym sklepie modeli.
Koszt robocizny każdej usługi jest kalkulowany indywidualnie, udzielamy 5% rabatu na zakupiony model i niezbędne wyposażenie.
Do modelu możemy także wbudować wyposażenie dostarczone przez klienta.


Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 61-847-18-18, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00, sobota godz. 10.00 do 14.00 oraz mailem sklep@modelmotor.pl